sukienkasukcesufb

W sukience do sukcesu!

Metamorfozy do książki były już jakiś czas temu (na początku maja) tak więc emocje dawno opadły, a tu bęc i wpadła mi w ręce okładka zapowiadająca to co ze wspaniałymi dziewczynami współtworzyłyśmy, bo każda z nas beneficjentek Dress For Success Poland, która została zaproszona do realizacji projektu będzie miała swoje 5 minut w tej książce. Całość to pomysł i wykonanie Doroty Stasikowskiej -Woźniak i Wioletty Uzarowicz.

Na stronach wydawnictw w zapowiedziach książki można przeczytać:

To kompendium wiedzy wizerunkowej nowoczesnej kobiety sukcesu, który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele zawodowe, zachowując równocześnie  harmonię i równowagę w życiu prywatnym. Ta książka jest o zmianie. Bardziej spektakularnej – zewnętrznej i często głębokiej, a nie zawsze od razu widocznej – wewnętrznej. Pokażemy Ci jak robią to inne, zobaczysz, jak krok po kroku możesz przeprowadzić te zmiany sama. Ponoć u kobiet bardzo często pierwszą oznaką mającej nadejść rewolucji w życiu jest gruntowna zmiana wyglądu. Coś w tym jest, prawda? Metamorfozy pokażą Ci jak bardzo makijaż, fryzura i strój mogą wydobyć i pokazać światu Twoją inną, nową twarz kobiety sukcesu.

Razem z nami możesz także nauczyć się jak dobierać strój, przygotować się do rozmowy z pracodawcą i napisać nowoczesne cv, jak kontrolować mowę ciała, panować nad emocjami, jak planować sukces, jak zarządzać domowym budżetem i w jaki sposób skutecznie dbać o zdrowie.  100 kroków do sukcesu to praktyczne porady ekspertek bazujących na własnym doświadczeniu zawodowym i pracy dla Dress for Success Poland.
Polecamy też rozmowy z naszymi VIPami. Panie których nazwiska zna każdy,  które są wzorcem dla tak wielu Polek, opowiadają m.in. zasadach którymi kierują się w pracy, o zdarzeniach, które zmieniły bieg ich życia, o tym co pomaga im przeżywać trudne chwile i wychodzić zwycięsko z życiowych zakrętów.

Premiera wydawnicza 23-go października w dzień moich urodzin! To się nazywa zrobić sobie MEGA prezent na urodziny :-)

Natomiast wielka gala na której będzie zaprezentowana książka odbędzie się 29-go października w Starym Browarze w Poznaniu.

O szczegółach tych wydarzeń będę pisać na stronach Pozytywki, będą też oczywiście relacje foto i video :-)

1209213_639479419418767_1439172955_n

Marta Dziekańska


Tagi: , , , , , , , ,