projektpozytywka.pl

Usługi autoryzowanego serwisu samochodowego

Naprawa samochodu w autoryzowanym warsztacie to zawsze gwarancja, że usługa została wykonana profesjonalnie i przede wszystkim zgodnie z zaleceniami producenta danego samochodu. Usługi realizowane przez firmę Auto-Blak to właśnie autoryzowany serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, dedykowany następującym markom samochodów:
• Skoda;
• Seat;
• Volkswagen.
Pomimo posiadania autoryzacji dla poniższych marek, firma zajmuje się jednak tak naprawdę serwisowaniem samochodów wszystkich producentów, oferując nawet usługi związane z renowacją samochodów bardzo starych i już zabytkowych. Na stronie internetowej https://auto-blak.pl/ można już teraz zapoznać się z pełną ofertą tego serwisu, mającego swoje oddziały w Warszawie oraz w Słupnie.
Usługi mechaniczne oraz naprawy blacharskie i lakiernicze
Nowoczesne wyposażenie serwisu sprawia, że można tam skorzystać zarówno z usług napraw mechanicznych, jak i blacharskich czy lakierniczych. Firma stawia wyłącznie na doświadczony zespół pracowników, a do tego wszystkiego naprawy realizuje zgodnie z wymaganiami technicznymi producenta samochodu i wykorzystując wysokiej jakości części. Istotna jest również autoryzacja sieci Bosch Car Service, dzięki której firma może zajmować się profesjonalną diagnostyką samochodową i korzystać z najlepszych na rynku części marki Bosch, które bardzo często stosowane są w samochodach na pierwszy montaż. Dzięki niedrogim, profesjonalnym i bardzo sprawnie realizowanym naprawom będzie można skutecznie zadbać o doskonały stan swojego samochodu, niezależnie od jego marki, modelu czy wieku.