nocona

Galeria Masażu – Anna Nocoń

Galeria Masażu to miejsce gdzie sztuka masażu,  filozofia życia, kosmetyka naturalna, wiedza oraz  zaufanie wielu osób i pozytywne zakręcenie przeniosły się na grunt praktycznej umiejętności tworzenia i wydobywania z ciała wyjątkowego potencjału, sił witalnych oraz  piękna!

Galeria Masażu to Galeria Pozytywnych Emocji, to miejsce gdzie każdy masaż ma swoją własną „dusze” …  
Masaże i praca z nieograniczoną potęgą ludzkiego umysłu,  wyobraźnia bez granic, odwaga, wiara w powodzenie i pozytywne wibracje spowodowały, że dziś jestem w bardzo fajnym miejscu swojego życia.

Zamieniłam zainteresowania, pasje i marzenia na kawałek prawdziwego życia. Śmiało i konsekwentnie realizowałam kolejne etapy mojego planu, ciężko pracowałam, uczyłam się i nie poddawałam w momentach zwątpienia i braku sił. Wspierają przyjaciel, mąż, rodzina.

Otworzyłam Firmę. Bardzo pozytywną i w większości babską. Powstała Galeria. Kula śniegowa zaczęła się toczyć. Rzetelność usług, zaangażowanie i energia pozwalają zostawić konkurencję daleko w tyle.

Dziś spotykam na swojej drodze bardzo ciekawych ludzi. Z pozytywnym aspektem ludzkiej duszy jest różnie ale na pewno trzeba mieć oczy szeroko otwarte i nie bać się widzieć. Życie jest pełne niespodzianek tak, jak to znane „pudełko czekoladek”.

Mam w głowie kolejne plany, wiem w którym kierunku chcę iść i co zrobić. Z pewnością dużo wysiłku i trudu mnie czeka zanim osiągnę cel. Ale co tam –  jestem POZYTYWKĄ, pozytywną, fajną kobietą a to oznacza, że wszystko będzie dobrze, tak jak to sobie właśnie wymyśliłam …

A ty? Jak często uśmiechasz się do lusterka?

www.galeriamasazu.pl

A.


Tagi: , , , , , , , ,